Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2019-03-07, 12:00
  #301
Medlem
RobertoSavianos avatar
Citat:
Ursprungligen postat av popll
Aldrig några MFF:are som bråkar.. (bara lite bengaler då o då)
Däremot är de kända för sin vackra sång. Andra klackar borde ta efter!

Haha är du efterbliven? Kolla cupfinalen förra året bara. Eller instagramkontot "BlatteUltras".
Citera
2019-03-08, 06:31
  #302
Medlem
Fred Friendlys avatar
Bajen kör en hämndattack på Djurgårdens dito. Bussen var full av huliganer. Man är i numerärt överläge men går till attack med stenar. Rätt fegt. Man kan väl bara omringa bussen och låta dif komma ut? Kan man ju tycka. Lågvattenmärket är väl när en tjej (jo, det hände) blir slagen. En av topboysens (J) ex. Ryktas om Medis i helgen, där kmr djurgården hålla till. Undrar om det är lördag eller söndag morgon man kommer kunna läsa om krogsslatsmål?
Citera
2019-03-08, 19:06
  #303
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Runju
Kommer du ifrån Malmö? Dessa ständiga försök med att normalisera pedofili och skuldbelägga offren. "Hellre pedofil än fotbollshuligan-snacket" var dock en ny rolig vändning.

För övrigt, hur mår du N.Armstark? Du verkar inte vara på en ljus plats i livet.

Jag mår fint. Känns jävligt bra att vara läskunnig. En känsla du aldrig kommer att uppleva.
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback