Citat:
Ursprungligen postat av
Statistenidittliv
Mitt inlägg var offtopic så det kan du gott skita i.
Men du har ju trots allt gett utryck för en hel del andra känslor och dessutom varit otroligt on topic för att inte ha läst trådstraten! De skulle ju i vilket fall va trist att lämna diskussionen nu, eller?
Citat:
Ursprungligen postat av
Statistenidittliv
Ja och det finns ju folk som tänder på sånt med, och det är helt okey så länge det är vuxna människor som själva är med på det.
Citat:
Ursprungligen postat av
Statistenidittliv
Jag har redan svarat på din fråga: så länge det är med en vuxen människa som samtycker till det ser jag inga fel i att leva ut den.
Jag kan ju citera de saker du skrivit som visar att du har straka åsikter och känslor inför frågan som sträcker lång utöver ditt senaste diplomatiska påstående om att de är ok om att de är med på de. Där finns ju en hel del material för diskussion. Jag tycker de är uppenbart att du har extremt starka åsikter och känslor in för detta.
Dessutom finns de en hel del saker du inte ens har bemött. Vilket jag upplever som lite ohedligt i en diskussion. dessutom på pekade du att jag inte bemött vissa saker du frågat vilket jag insåg och vilket ledde till att jag bemötte de du skrev.