Citat:
Ursprungligen postat av
Mumsbulle
Han petar och drar vid näsan hela tiden...
Men han har träningsvärk, för det är mysigt, så igår ställde han sig på tå 100 gånger, för att bygga vadmuskler. Så idag hade han skön träningsverk.
GO ALEX GO🙄💪🤜
Han vet inte hur riktig träningsvärk känns, med hans lathet kan man aldrig uppnå kapaciteten att bryta ner musklerna tillräckligt mycket för att det ska kännas rejält.
Jag tycker det han sa förra veckan var roligt, att han inte skulle hinna göra en video eftersom han hade mycket att göra, han skulle skjutsa en släkting till sjukan sen skulle han även handla.
Han har varit en soffliggare i så många år att bara gå ut med soporna är en enorm ansträngning för honom.
Nyss i liven: Har ni lyssnat på
min pod?
Det var längesedan han klädde upp sig, tar han på sig hatten och vanheden kavajen i lajven är jag beredd att donera en slant för effort.
Han ansträngde sig mer förr...
https://youtu.be/B5FsOGQBITo