Citat:
Ursprungligen postat av
CaseyRyback
De har lika mycket rätt som du att bo här. Lägg ner rasistsnacket nu.
Klart dom inte har. Dom är fattiga och har ett risigt liv. Det är så klart trist och tråkigt och allt det, men det innebär ej att dom skall få uppehållstillstånd här...det är en fråga för FN, alt EU. Varför kräver ni radikalliberaler aldrig att asiatiska/östasiatiska demokratier någonsin tar sitt ansvar. Djupt ohederligt av er.
Såna som dig har skapat denna situation, genom att ni är onda och vet exakt hur ni skall finta sossarna (gäller samma för Tyskland)...men det är en phyrrus seger.
Cashen tar slut i vårt land Casey. Vilket land tror du om ex. 5 år kommer vara lika snälla som vi vart??
Varför är det rasism? Sen har du och jag tidigare surrat om att Sverige är världens minst rasistiska land enligt world value index.
Vi klarar inte av denna mängd muslimer..Magda säger samma sak. Varför är du så stubborn?