Citat:
Ursprungligen postat av
vargvid
Det var väl mer ett skämt att det blir svårt att veta kommer veta ifall hon vill och är helt enkelt en död fisk eller ifall hon inte ville och fick sista minuten ångest över det hela och "freeze up".
Nej, verkligen inte. Finns inget värre än kvinnor som ska tindra i taket utan anser det är mannens jobb att arbeta i sängen utan ska enbart ligga där.
Det är inte creepy, det är mer bara irriterande. Tänk dig själv ligga med någon som inte ens anstränger sig i sängen.
Jo det är ju det jag tänker och det skulle kännas creepy! Jag skulle ju få vara överst på en kille då. Och han bara ligger där platt som ett solur. Rida kuk på någon som inte ger någon respons... Alltså en ståkuk är väl en respons men sånt kan ju hända ändå.
En tjej som inte ger respons... kan inte ens föreställa mig att jag skulle vilja göra något med den tjejen.
Nej alltså, jag kan inte komma om jag inte märker att den jag ligger med visar att hen tycker om vad som händer! Det är en stor grej för mig, jag kommer ofta samtidigt med den jag ligger med för att deras orgasm är det sexigaste som händer.
Var hittar ni dessa tjejer som bara ligger där? Jag är övertygad om att jag inte känner några? Är det såna här übertjejer med felfritt smink, hår, naglar som gymmar varje dag?
Får dom orgasm av det här sexet? Det får dom väl inte det minsta man måste göra är ju att jucka emot? Fejkar dom åtminstone av artighet?