Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
  • 6
  • 7
2017-09-04, 21:48
  #73
Medlem
Arbetarbroders avatar
Citat:
Ursprungligen postat av skunkjobb
Vad fan yrar du om? Jag har inte nämnt något om din djävla gasmask
Försök inte, de var frigolit eller vad fan du påstod

Citat:
Ursprungligen postat av skunkjobb
Ta fram ett enda exempel på det du kallar patsy (vi kan väl hålla oss till svenska ordet syndabock annars) i terrordåd. Inte två, inte tre utan ett exempel där det verkligen blivit bevisat.
Vi kan börja med 9-11 där flera av de påstådda kaparna visade sig vara vid liv. Solklart fall av Patsys.
Sen kan vi fortsätta med i princip VARENDA terrordåd efteråt. Adam Lanza eller vad killen hette i Sandy Hook. Skjutningen på Fort Lauderdale Airport, Orlando Pulse Shooting. Nice Truck Attack. Brexit spektaklet av Jo Cox
Och så vidare..

Citat:
Ursprungligen postat av skunkjobb
Jag är inte ett skit intresserad av ditt svammel eller spekulationer utan bara av bevis
Bevis? Yeah right och bevis är exakt vad? Att Intel Agency säger det och all media rapporterar lydigt utan att ställa en enda fråga?!
Citat:
Ursprungligen postat av skunkjobb
Att terrorister har ID-handlingar på sig är inte ett bevis för att det är en "false flag" utan fullt begripligt då de vill ha äran av sina dåd.
Haha de var de dummaste jag hört 😂
Så killen i Nice la sitt Passport i baksätet för att få äran av dådet? lol
Eller Berlin X-Mas attack där killen även han la ID i baksätet, för att sedan försvinna till Italien och bli skjuten av Polis av Milano när Polis skulle bad om hans ID, vilket ju va svårt eftersom han lagt de i baksätet för att, enligt din svammel DeLux teori "få äran av dådet"

Eller London STAGED EVENT, där frågan "varför man inte skjuter ihjäl alla terrorister" är aktuell när de gäller Khuram Butt och grabbarna bakom Jihadis Next Door
Där hade man Fejk bombbälten. De var DET ENDA CCTV SOM FÅNGADES i de tre attentat som skedde innan valet och de är så dumt så man fanimej baxnar när man ser det, men där de var nära att ett dödsfall skedde.

Kolla själva → https://twitter.com/arbetarbroder/st...67527731408897
Notera att dessa alltså enligt utsago ska haft fejkade bombvästar på sig, enligt Theresa May för att sprida "så mycket terror och rädsla som möjligt"

Råd till samtliga flashbackare: Sätt hjärnan på ON och tänk istället för bara reagera ..för de här terrordåden är INTE vad media och CIA/M16/MOSSAD påstår att de är

PROBLEM - REACTION - SOLUTION
Här var MOSSAD lösning efter London STAGED EVENTS: https://twitter.com/arbetarbroder/st...33820555329536

WakeUp!
Citera
2017-09-05, 10:25
  #74
Medlem
P4n0pl147h305s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Jigaboo
Är en fullt legitim fråga.
Varför skjuts dom ihjäl? Jag hade varit intresserad av deras motiv.

Här har du deras motiv förklarat:
http://prophetofdoom.net/

de är sick f***s precis som falsk profeten Muhammad.
Citera
2017-09-10, 06:15
  #75
Medlem
Arbetarbroders avatar
Citat:
Ursprungligen postat av P4n0pl147h305
Här har du deras motiv förklarat:
http://prophetofdoom.net/

de är sick f***s precis som falsk profeten Muhammad.

Hur förklarar de där någonting?
Citat:
Prophet of Doom is the best-documented, most comprehensive, presentation of Islam's five oldest and most reliable scriptural sources. Ishaq's Biography of Muhammad, Tabari's History of Islam, and Bukhari's and Muslim's Hadith, were used to reorder the Qur'an chronologically and to set its surahs into the context of Muhammad's life. When this evidence is evaluated systematically, the only rational conclusion is that Islam's lone prophet was a ruthless terrorist, a mass-murderer, a thief, slave trader, rapist and pedophile.
..följt av diverse PDF dokument och att döma av det fetmarkerade så är det muslimerna själva som förklarar direkt, utan, högst troligt, the Usuall Suspects som satt ihop nån form av Muslim-Bashing på en sådan nivå att det blir helt rimligt att muslimer är en dödskult med Kamikaze Soldater

Var nånstans hittar jag motiv till spränga småtjejer på en pop-konsert eller hela de här lastbilstramset?
Citera
2017-09-10, 06:48
  #76
Medlem
Fris avatar
Man kan inte hålla rättegångar med arapor, de är avsedda för människor. Araporna är upp till veterinärerna att avliva på enklaste sätt.
Citera
  • 6
  • 7

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback