Citat:
Ursprungligen postat av
Kvillebacken1
Kristoffer 38 år kämpar på. Sitter i sin hyresetta på Hisingen och bedriver memkrig.
https://www.nyatider.nu/profil-inom-...x-satirbilder/
Beta-Hugin har i alla fall fattat att vraket Christoffer Dulny är passé och ingen man ska hänga ihop med om man ej vill bli utskrattad, så det får vi ge honom.
Jag tror faktiskt alla har övergivit vraket idag. Dulny gjorde felet att köra på med althögern på övertid, även när folk sa åt honom att lägga ner skiten för hans rörelse var död. Så istället för att avsluta på topp som en hjälte som han hade många chanser till, så skulle han envist ner till den allra djupaste av bottnar och förvandla sig själv till oigenkännlighet på kuppen så att ingen vill ha att göra med det homosexuella psyksjuka vraket Christoffer Dulny idag.
Jag kan tänka mig en som fortfarande står vid Dulnys sida (förutom hans älskare Calle Valler), och det är den oerhört fula beta-cucken Herr D som gör 'Systemkollapsen' till vrakets podd. Herr D som sitter och skickar hjärtan till Freja på Twitter så alla ska se, och skriver hur mycket han älskar Freja i 'Sverige-Vaknar' chatten, och säger åt alla att skaffa barn som han själv. Som en nykär tonåring verkligen. Förstår ju varför han fortfarande hänger ihop med Dulny