Citat:
Ursprungligen postat av
Rodriguez89-2
Känner du en stark naturlig drift att festa med nyanlända påtända afghanska män på ett flyktingboende?
Det är väl ingen som sticker under stolen med att "utsatta" kvinnor och flickor är de som drabbas värst av feministernas styre som överlåter mer ansvar på individen att se över sin egen säkerhet.
I gamla Bullerby-Sverige – som enligt feminsiten Mona Sahlin inte kommer tillbaka

– hade småbarnsmamman kunnat vara aningslös och gå på fester med främlingar utan att råka illa ut, men i nya Sverige får kvinnor noga passa sig från att umgås i fel sällskap.
Särskilt kvinnor som har haft en dålig uppfostran och är lite "efter" blir lätt duperade till sådant som kan leda till rekordvåldtäkter. Oavsett va männen på Relation och samlevnad-subforumet säger, är drägg-groupisarna mest frekventa bland lågbegåvade kvinnor, ofta "problembarn" som små, ur underklassen men även ur en del fall i medelklassen där fäderna är töntar/"Sune-pappor".