Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2016-02-01, 16:50
  #181
Medlem
Stackars Sverige..
Citera
2016-02-01, 18:25
  #182
Medlem
Det här är ju fan inga barn! Är det sådär barn ser ut tänker jag aldrig skaffa barn iallafall. Och hur kan barnet som filmar hålla sig så lugn? Barn brukar bli rädda när andra barn freakar ur.
Citera
2016-02-01, 18:29
  #183
Medlem
StyleWarss avatar
Jag tycker det är bra att det tas itu med problemen på flyktingboenden. Det är måste ha varit ett av de grövsta problemen, att bli kallad "jävla svin" på ett språk man näppeligen behärskar är något som polis och åklagare måste rikta krafttag mot.

Skulle vilja drista mig till att säga att samtliga polisens resurser en tid läggs för att stävja detta hot mot vårt samhälle. Ett samhälle fullt med hat där man kallar varandra "jävla svin" vill inte jag leva i.
Citera
2016-02-01, 18:55
  #184
Medlem
irishrages avatar
jätten i slutet som fick tokspel är inget barn. Tänk när de sätter honom med lilla lisa 14 år
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback