Jävla rikspucko det är såna som dig vi hänger i närmsta gatlykta här ute... Varför? Jo för att du verkar inte så mycket duktigare än att du bara slänger iväg en spydig kommentar istället för att säga något konstruktivt. Detta i sin tur leder till att jag inte kan ge dig något annat än ett stort jävla fuck you eftersom du sänkt nivån till det här.
Jävla rikspucko det är såna som dig vi hänger i närmsta gatlykta här ute... Varför? Jo för att du verkar inte så mycket duktigare än att du bara slänger iväg en spydig kommentar istället för att säga något konstruktivt. Detta i sin tur leder till att jag inte kan ge dig något annat än ett stort jävla fuck you eftersom du sänkt nivån till det här.Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Swish: 123 536 99 96 Bankgiro: 211-4106
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Swish: 123 536 99 96 Bankgiro: 211-4106