Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
  • 9
  • 10
2014-10-15, 11:49
  #109
Medlem
Sverige2025s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Spunkiz
Nej det är människor som dig, det är ni som är ett hot mot hela mänskligheten med eran sjukt snedvridna människosyn.

Är det sjuk människorsysn att inse att Islam är ett hot emot Sverige?
Citera
2018-10-12, 05:52
  #110
Medlem
Ja självförsörjning

https://www.svt.se/nyheter/inrikes/s...dandet-minskar

SCB: Svenska barnafödandet minskar
Publicerad idag 05.18
Svenska kvinnors barnafödande har minskat under senare år.
– Det finns inga tydliga förklaringar till vad nedgången beror på, säger Johan Tollebrant, demograf på SCB.........

Se tabell över svenska och utrikes kvinnor i länk
Citera
2018-10-12, 06:25
  #111
Avstängd
53280s avatar
Sossarna har tvångsteliserat sinnesslöa kvinnor förr, så varför inte. Muslimska kvinnor producera inte samhälles nyttiga medborgare dfirekt utan det bara är bara nya Kumla interner som bli till.
__________________
Senast redigerad av 53280 2018-10-12 kl. 06:28.
Citera
2018-10-12, 09:42
  #112
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av tarek90
Alltså jag tycker att du är större rasist än Hitler till och med han skulle bli överaskad av din rasism du borde gå och kolla dig hos en psykolog du mår inte bra, hhahah tycker du ska ta din ide och stoppa upp den i r.... du fick mig nu att skaffa fler barn tack för en push up

Man kan inte vara rasist mot ett samhällshot, vilket Islam är.

Ex. är islamofob ett påhittat ord för att förtrycka yttrandefrihet hos icke-muslimer och samtidigt ett
sätt att beskydda och dölja Islams avsikter. Islam betyder ju just Underkastelse. Allt med Islam är bara hot och våld. Det "fredliga" inom Islam finns bara när alla människor är muslimer och för att uppnå detta måste man först globalt hota och/eller mörda icke-muslimer.

Det är gamla nyheter att ex. muslimska dagisbarn i ex. Sverige redan vid den åldern uttrycker sig nedlåtande och kritiskt gentemot icke-muslimer, påverkade av sina pappor, påverkade av sina imamer.

Det går inte att lösa muslimproblem i kristna länder förutom med utvisning eller inbördeskrig, annars kommer Islam i framtiden att ta över mestadels pga högre födseltal. Då kan det bli som ex. i Irak, där islamister halshögg en 15-årig pojke, för denna lyssnade på västmusik, eller som i Syrien där en pappa tvingades stena sin dotter till döds för att hon på sin bröllopsdag hade kläder som visade lite av hals och handleder.

Sedan finns det inga sekulära muslimer. En muslim är alltid en muslim, såvida han/hon inte konverterar till ex. kristendomen och detta är riskfyllt pga att Koranen hotar då med avrättning och detsamma gäller ex. om en muslimsk kvinna gifter sig med en kristen man = risk med avrättning. Bara muslimska män får gifta sig med icke-muslimska kvinnor, för att producera fler muslimer. Diskriminering, hot och våld.......koranens budskap.
__________________
Senast redigerad av FakYuToo 2018-10-12 kl. 09:45.
Citera
  • 9
  • 10

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback