Citat:
Ursprungligen postat av
Svenskfliiicka
Det var han som gjorde det, men han vill inte att folk ska tro det om honom. För honom var hela grejen ett skämt och jag tror det är därför som han inte vill gå ut med att det var han.
Jag förstår att man inte vill ha ut sådan info, likförbannat inget skämt en normalt funtad person skulle göra. Vad ska han "skämta" om/med nästa gång?
Hur förklarar han för släkt och vänner att han ska sitta inne tro, pga ett skämt...
Citat:
Ursprungligen postat av
Svenskfliiicka
Nää, det är för att det är en * istället för ett e och ett o. Sök på hans namn på FB så kommer det upp.
Nej det var inte pga det, sådant kan jag. Han hade stängt ner sin sida då eller så krånglade något annat, hursomhelst så är den igång igen iaf.
Stolpskottet och jag har (tyvärr) gemensamma vänner så att säga så jag hittar hans profil om den är uppe.
Citat:
Ursprungligen postat av
gallan1
Ja.
Finns väl ingen möjlighet att han arbetar eller liknande, hans chef och arbetskamrater kanske hade varit intresserade av fallet.