Citat:
Ursprungligen postat av
Lucasohai
Så nu har jag sovit på endast 75mg seroquel och ingen propavan. Nu vet jag inte om det var törsten som väckte mig eller om jag behöver öka dosen ännu mer. Dock så är jag pigg och alert, istället för trög och seg.
Den konstiga smaken i munnen kvarstår, får nog köpa tuggummi eller något under dagen så inte flickvännen faller offer för detta. Hoppas att det inte tar lång tid innan kroppen har vant sig.
Skönt att det blev lite sömn i alla fall,låg själv i en timma och inte kunde röra mig,sen kunde jag äntligen ta mig upp för att äta(man blir så sjukt hungrig),somnade inte om förens halv 06 imorse.
Det finns någon spray på apoteket som du kan köpa för torr mun,har läst det i någon annan tråd.Värt att prova!