Citat:
Ursprungligen postat av
micro113
Lilla vännen, jag misstänker på goda grunder att om du nu lyckades dra ner byxorna på mig eller Scott så skulle resultatet bli att du sprang skrikande därifrån rädd för att bli anfallen av en fitta (du vet djuret du fantiserar om)
Ha ha ha!
Ja, det här har du alldeles rätt i!
Tvi vale...
Citat:
Du har ju inga argument, utan kommer mest med det som Scott visar .. känslomässigt babbel, gäller både trådar och PM..
Att visa känslor borde ju ni feminazister applådera, ni styrs ju av era så till den milda grad att ni fullkomligt förnekar de argument från resten av omvärlden som bevisar att ni har fel.
Och jag skäms inte för att visa mina, jag har kapacitet att känna samtidigt som jag tänker, till skillnad från er.
Och det var värst vad du tjatar om att jag skrivit ett futtigt PM till dig!
Du försöker ju dessutom göra gällande att det innehöll något annat än en uppmaning till dig att svara på inlägg du försökte undvika.
Vill du lägga upp det här så varsågod.
Citat:
Vi har ju svarat dig .. men det är som med alla barn - när du tjatat tillräckligt mycket om samma sak så slår man dövörat till och låta dig gråta en skvätt istället ...
Barn brukar kunna avledas då .. din utvecklingspotential skiljer sig dock klart från barns .. även om du uppvisar beteenden och försök till diskussion som ligger på barns nivå..
Det där var ju ett otroligt billigt och löjligt uttalande, t o m för att komma från dig.
Du sjunker lägre och lägre.
Och nej, ni svarar sällan. Det ni sysslar med är att undvika att svara.
Citat:
Och ja - du är faktiskt fortfarande oviktig för mig så inga fler PM, tack!
Ändå sitter du här och förnedrar dig själv med att försöka förlöjliga och förminska mig.
Rätt så desperat och substanslöst, och det ger ett tydligt intryck av att ni är pressade.
Nu var du där igen och antydde att jag har för vana att skriva PM till dig.
Det har hänt en gång, och jag tänker fortsätta att påminna dig att svara i trådar lika länge som du försöker ignorera de inlägg som visar hur fel du har.
Håll dig du till hundtrådarna istället, du har inte vett nog att ha förståelse för högre stående varelser utan gör dig bara till åtlöje.