Ho hoo...är du ensam här...? Är du ensam vit i parabolförorten?
Vadå ynkliga? Va fånigt ord du svänger med. Så här är det, vi vita riktiga svenskar vill bo välordnat i trygghet och frid tillsammans, bo där vi ser svenska grannar vi känner igen och trivs bland, och vars namn vi kan uttala.
Det är våran rättighet i vårat eget land att bo med varandra!!! Och de tar alla andra i sina länder för självklarhet, utan minsta tanke på att vara "ynklig" som du skriver. Vilken pajas och looser du är.
Känner du dig ensam som looser? Valde du fel? En icke-svensk en, och nu vill du ha sällskap av andra vita? Är du rasist? Och vilken egoist du är. Trivs du inte bland dina svarta terrorister, islam och snuskiga monster?
Vit flykt är naturligt, för vi kan inte vara med blattar och negrer om vi inte vill börja gå tillbaka till grott-åldern med islamskt helvete runt hörnet, och det vill ingen anständig ren vit människa göra. Vi vill överleva allt, all sverige-utrotning, all kaos, våld, massvåldtäkter, rädsla, knark, kriminalitet, dumskallighet, terrorism, rån, pedofili, tillbakagång, fult snusk och brunt.
Och du borde inte sitta på din feta finniga förortsända och klaga, istället
börja skriva dessa texter till landsförrädarna som tydligen skall företräda oss. Vi svenskar är under invasion sedan 20 år tillbaka med tillstånd av dessa förrädare, tillika köpta politiker.
Ett måste se, Oshay Duke Jackson beskriver white flight utan fåniga hjärntvättade pk-floskler.
https://www.youtube.com/watch?v=1uSbvhTOgr8