Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
Svara
2013-09-21, 06:00
  #1
Medlem
här sitter man på en fredagskväll/lördagsmorgon och längtar efter ecstacy och tänker igenom allt som är mycket skönare när man är hög på just ecstacy så som skalpmassager, eller ah massage över huvud taget ;p tror jag räknar in en "huvudspindel" (en sån med ett skaft och en massa böjda aluminiumpinnar som smeker skalpen) där också ;P
sen, personligen så har jag oftast problem att "rise to the occasion" så flickvännen stoppar in hela paketet, bollar och allt, och ba slickar runt vilket också är väldigt ljuvligt ;p (så det finns en en bra sak med tjackballen ändå!)
sen tog det stop, så jag tänkte att detta kunde vara en intressant tråd där man kan byta tips och trix för att få en så bra upplevelse som möjligt. och visst man reagerar ju olika på olika sorter och även olika piller av samma batch men ah, fire away
skriv gärna om roliga saker som hänt också, jag har rätt så tråkigt ;p

och bara ett tillägg, om detta inte räknas som rusrapport ber jag om ursäkt
Citera
2013-09-21, 11:17
  #2
Medlem
Hur tänkte du när du startade denna tråd i "Tripp- och rusrapporter"?

Ont: Dansa är underbart
Citera
2013-09-21, 17:28
  #3
Medlem
pjalles avatar
Flumma runt på ett underbart rave, dansa är det bästa någonsin och alla är ens vän
Citera
2013-09-21, 17:53
  #4
Medlem
CamCameos avatar
1. Sitta med kvalificerad psykoterapeut och nysta upp livets ofrånkomliga snedsteg.

2. Äta fishermans med limesmak.

3. Fleecefiltar.

Det här är numera inte bara en felplacerad tråd, tútan även en listtråd.
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback