Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2013-06-23, 18:31
  #1
Medlem
snelpolaks avatar
Råkade dessvärre glömma kvar min karta jag fick med mig vid intervjun. Var är personalingången för linan? Finns det någon reception där man kan få reda på lite mer? Börjar 06:30.

Har scoutat området lite med bilen samt googlat men kommer inte riktigt fram till något vettigt.

Lånat konto btw.
Citera
2013-06-23, 18:51
  #2
Medlem
godboys avatar
Jobbar själv inte på Volvo men skulle tro att du ska gå in genom Volvo TK, alternativt Volvo TN. Vid TK finns benmanad vakt och där kan du säkert få hjälp. Men jag tycker du borde fått passerkort då det krävs för tillträde till området.
Citera
2013-06-23, 19:20
  #3
Medlem
Vilken del av fabriken kommer du jobba och fick du ett inpasseringskort än ? Ifall du inte har fått de så tar du 127 bussen till Volvo TK och följ bara alla arbetare tills du ser en ingång på sidan finns de vakter och lite längre ut finns de en dörr in till receptionen säg vart du ska jobba m.m så löser de sig
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback