Snubben som startade gruppen är en polare till mig som jag hänger med dagligen, det började med en tagg på instagram "#allatjejerarhoror"
Ja, gruppen är ett stort skämt, allt började med att någon brud anmälde gruppen och gruppägaren tog en screenshot på anmälningen och la ut den i gruppen med texten "jävla hora".
Då brakade helvetet lös, tjejer som skrev om hur respektlösa alla killar var och killar som skrev "hora", "luder" osv. Jag själv skrev dock aldrig något sådant, jag diskuterade bara med tjejerna.
Att hon ens skulle anmäla gruppen förstod jag inte. Hon trodde nog förmodligen att hon skulle anmäla den och det skulle vara slutet, men ack så fel hon hade. Hon borde ju ha förstått att hon skulle bli kallad något olämpligt, speciellt när hon anmäler en grupp som heter alla tjejer är horor, hehe.