Citat:
Ursprungligen postat av Golonka
Jag förutsätter givetvis att du har en källa på det där befängda påståendet jag fetat, så jag tänker inte ens efterfråga den, utan tror dig på ditt ord.... Eller?
Googla på Atlanta så kan du titta själv. De har tllochmed en svart borgmästare. Atlanta hör bland de 10e mest växande ekonomiska staterna i USA.
Tyskland är också väldigt invandrartätt. Och de har en utav världens starkaste ekonomier. Hur förklarar du det?
Det är en klassfråga. Man ska satsa på att förebygga ungdomar att hamna i kriminalitet och göra vårat land minde segrerat så kan vi också börja bygga upp ekonomin igen!
Usch! Du har blivit hjärntvättad av all rasistpropaganda..
HUDFÄRG spelar ingen roll. det är en klass fråga för fan! Det är väll klart som fan att invandrarna som kommer hit fastnar i kriminalitet om det inte finns