Citat:
Jag vet inte om jag håller med om det första stycket, tycker jag titt som tätt ser svenska kvinnor utan några uppenbara fel som ger sig i lag med både adidas-riddare och negrer. Nästan som om män i små hattar och resten av etablissemanget jobbar för att detta ska ske...Jag sa aldrig att kukstorlek påverkar mannens förmåga, bara att det blir jobbigt om man både har en liten kuk eller är fålig på att knulla.
Citat:
Finns ingen man med självrespekt som tar en asiatisk fru då man dömmer sin avkomma till antingen att utstå spott och spe av vita kvinnor eller uppfattningen att de är knulleksaker av äckliga horbockar som dig.Eller någon som har högre krav på en kvinna och på en relation än vad svensk kvinna kan ge dem. En svensk kvinna kan aldrig kan mäta sig med en kvinna från sydostasien. Svenska kvinnor är utmärkta tjejkompisar, engångsligg eller flickvänner men dem är inget fru-material direkt.
Trotts mina hårda ord ömmar mitt hjärta för dig, fy fan för att slita på jobbet hela dagen för att komma hem till sneögda ungar som är sjukligt gula i hyn. Skulle hellre bilda familj med en söndersprutad porrskådis än att leva igenom det helvetet.


