Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2012-10-19, 13:32
  #1
Medlem
Man-At-Armss avatar
Citat:
Larmet kom till polisen klockan 07.41 i morse.
När polisen kom till gatan i centrala Örebro fann de en barfota kvinna, endast klädd i ett linne. Med henne var en 26-årig man.
Enligt uppgift ska mannen ha dragit och slitit i kvinnan.
– Hon var chockad och folk reagerade på hennes klädsel och på mannen som slet och drog i henne, säger en uppgiftslämnare.

Citat:
Fyra personer förutom henne ska ha varit på platsen men endast den gripne mannen ska ha hotat henne.
– Han slet av henne kläderna samtidigt som han filmade henne och hotade henne med en pistol, säger en källa till Aftonbladet.
Källa: http://www.aftonbladet.se/nyheter/article15637247.ab

Någon som sitter inne på mer info? Ville mannen spela in en sexvideo med kvinnan?
__________________
Senast redigerad av Man-At-Arms 2012-10-19 kl. 14:05.
Citera
2012-10-19, 16:23
  #2
Medlem
Skulle inte förvåna om det var berikare i farten igen. Örebro är allmänt känd som en mång kulturell stad.

Man kan ju undra vad tjejen gjorde i lägenheten i första taget.
Får dåliga vibbar av det hela. Larmet kom till polisen klockan 07.41 i morse.
Citera
2012-10-20, 12:12
  #3
Medlem
Det här låter ju helt bisarrt, hur kan detta fall ha fått så lite uppmärksamhet i media och här på Flashback?
Citera
2012-10-20, 12:14
  #4
Medlem
Jag undrar också om det var en berikare?
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback