Tjena här kommer en tripp-rapport på min andra gång jag rökte!
Jag hade just slutat skolan och jag skulle till mina polare som är bröder, jag skulle förbi och säga tjena.
Dom båda var bänga och garvade bara när jag kom dit. Dom frågade ifall jag ville röka lite såklart så svarade jag ett starkt ja. Jag tog kanske 4-5 bloss och höll inne länge för att få bästa rus.
Sedan satte vi oss och spelade guitar hero. Jag satte mig djupt in i soffan, låg som en val över hela soffan. Jag kände hur det kickade direkt och jag tyckte att guitarhero gubbarna var i verkligheten och spelade framför oss live. Samtidigt som jag kände att jag red på en mekanisk tjur, det hoppade och skumpade jag var som fast i soffan.. Kunde inte röra nånting
Sedan så kände jag en överdriven hunger så jag lappade fram cash och ringde till enda hemkörnings pizzerian i stan. Beställde en kebab familjepizza som vi tre sedan käkade på, det skumma var att vi åt en slize var sedan var vi alla mätta. Det kändes som att vi åt 5 slizar var.
Imo så var detta en bra tripp, eftersom jag inte började nojja och bli helt cp, detta var soft
Tack för mig, jag återkommer med en ny rapport till helg då grönt ska inhandlas!