Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2016-02-10, 14:45
  #433
Medlem
Bothniablods avatar
Skulle köpa mig en cross. Åker ner till killen som säljer den, han visar stolt upp hojen och kör lite extra snabbt utan hjälm på en grusväg för att visa hur otroligt bra den går! Märker sedan att hojen läcker olja ur framgaffeln. Säger att jag måste fundera och skriver senare på sms att jag köper crossen om han fixar detta innan köpet.

Han blir skogstokig, kallar mig för efterbliven, dum i huvet osv osv. Hela konversationen slutar iallafall med att han skickar en bild när han ligger naken i en säng och kramar en stor schäfer. Svarar snabbt med en bild på en brutal bajskorv jag klämde ur mig veckan innan med texten "God fortsättning".

Tänka sig att en simpel prutning kan sluta så illa.
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback