Citat:
Ursprungligen postat av Skvallerbyttan
Detta skulle jag nästan vilja ha betalt för men skit samma!
Följer damtennis väldigt mkt, förstod väldigt långt innan media att danskan Wozniacki och han golfaren Rory hade nåt ihop men det var gårdagens news.
Michael Phelps ligger eller har legat med den snygga tyska tennisspelerskan Sabine Lisicki nu under OS...
För ca 5-6 dagar sen lägger hon ut en bild på sin twitter på henne och Phelps och skriver att "how cool to meet Phelps in the olympic village", inget konstigt med det då jag är övertygad att han får ställa upp på massa idolbilder i os-byn varje dag, säkert minst ett 30-tal om dan om inte fler.
Nu till det märkliga, han lägger till henne på sin twitter, hmmm han har typ inga kvinnliga idrottstjärnor som han följer förutom andra amerikanska simmerskor, lite märkligt! Varför vill han följa just hennes twitter?
Igår skriver hon på sin twitter att hon var och kollade på simning och fick se Phelps vinna och att det var helt otroligt! Hur blev hon så intresserad av just simning så hon går och kollar på det....!
Detta är inte slumpen.
1+1=2 blir se nedan
Det är nåt som pågår mellan dem, varför skulle annars han lägga till henne på sin twitter som inte ens är från USA och sen helt plötsligt går hon och kolla in hans finallopp igår..
Dom ligger garaterat med varandra, tro mig!
Haha, hon har tydligen twittrat om Phelps igen
Sabine Lisicki @sabinelisicki
From Wimbledon straight to the aquatic center to catch some swimming! 😊 just saw @MichaelPhelps winning another gold medal! Unbelievable!
And it just keep cumming
Hur som helst.. Detta är inget skvaller, men dock lite roligt för alla er som följer NBA. Om man gör det så har man nog inte undkommigt det faktum att Kobe Bryant är ganska känd med att ha legat runt med en heldel kvinnor:
http://newsone.com/1745605/kobe-brya...ith-105-women/
Så, om man följer hans Facebook sida, så har han lagt upp många bilder nu under OS när han står jämnt andra kvinnliga atleter, och har skrivit väldigt positivt om dom och så. Inte för att jag vet att han ligger med dom, men jag undrar vad lilla wifey Vanessa tycker om det i LA