Hej! Om vi gjorde Sverige lite mer isolerat som t.ex Nordkorea, så tror jag att principernas grunder skulle framhävas medgivet. Det är viktigt för oss realsvenskar att vi får stopp på flödet utav slödder från mena-länderna. Det finns tyvärr en risk annars att vårt kära fosterland blir muslimifierat och att våra barn kommer få gå i skolan i moskéer.
Jag har ett barn på 8-år som heter Gustav och vi bor i rågsved, och vill verkligen inte att hans uppväxt ska bli i kretsar med massa bananmänniskor som hotar och snor saker. Var och varenda nyhet man läser på t.ex
http://avpixlat.info/ handlar om någon svartskalle som går helt emot de etiska regler vi har i Sverige, och brutalt slår ner en stackars svensk på gatan.
Varför är det nästan aldrig svenskar som begår brott?, och i de fallen är de svenskarna sjuka i huvudet (dvs de visste inte vad de gjorde). Invandrarna är alltid nyktra eller pårökta - och begår ändå fasansfulla dåd mot ariska svenskar. FAN vad arg jag är.
Om ni har tröttnat på detta, så kontakta mig här - annars är ni välkomna att diskutera. Jag hoppas det inte bara är jag som strider för ett bättre Sverige - jag är inte rasist, utan REALIST.
(bor inte i rågsved, det var en täckmantel)