Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
  • 6
  • 7
2012-07-09, 06:47
  #73
Medlem
mr.aidss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av NobunagaOda
Hur fan kan du som svensk hellre vilja vara med någon blatte till kvinna som dessutom är muslim istället för en normal och fin svensk tjej?

Vad fan tänker du med människa??

Du känner inte att du har en rätt udda relation och att ni inte passar tillsammans? Själv skulle jag känna mig jävligt udda om jag var tillsammans med en blatte kvinna.

Jo, men nu är ju fallet så att hon, hennes familj och deras levnadsätt är mer eller mindre exakt likadant som min familjs. Känner mig jävligt bekväm med att vara med henne och inte på något vis udda alls.
Har inte mycket övers för blattar, men enligt mig är blatte ett beteende.

Invandrare är något man är, blatte är något du uppför dig som.
Sedan praktiserar ju hon inte sin religon alls. Hon dricker, röker, äter griskött, ber inte, funderar på att tatuera sig m.m. Så vårt förhållande är nog precis som vilket helsvenskt förhållande som helst.
Citera
  • 6
  • 7

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback