Citat:
Ursprungligen postat av analfuck
Vad jag verkar förstått menar vissa att s.k. Greys skulle vara här av onda avsikter? I mina öron rimmar det illa men vem vet.
Om de skulle vara som en del antyder vara intresserade av våran planet p.g.a. diverse problem med deras egna hemvärld borde det väl finnas tusentals planeter som jorden att kolinisera, utan människor att bråka med?
Andra säger att våra regeringar sedan länge känt till fenomenet med UFO och att närvaron av utomjordiskt liv och vissa menar att det i det dolda förekommer samarbeten mellan människor och Greys, men vad i hela friden skulle Greys kunna vinna på samarbeten? Med deras teknologi borde de väl i stort sett bara kunna ta det de är intresserade av här på våran planet? Kanske de har övertalat våra ledare att bortse eller rentav titta bort när de utför operationer här på våran planet i utbyte mot teknologi eller rentav amnesti? Hmmmmm
Dem vill åt våran genetik då dem själva är döende, dessa greys som beskrivs som storhövdade och grå är kloner, de få riktiga greys som finns kvar huserar just nu inuti Phobos, om man ska tro på Alex Collier dvs, vilket jag personligen gärna vill göra, jag får bara en känsla av att han har rätt.