Tja! För 2 timmar sen så slänge jag i mig 5st Apodorm 5mg samt samt 1 eller 2 st Propavan 25mg ihopp om att kunna somna, vilket sket som som vanligt.
Sitter nu här sömnlös och fett bored, när jag hittar 30st torkade Toppslätskivlingar i min låda!
Så vad tycker ni? Ska ja slänga i mig alla 30 och ha det mysigt, eller är det så att benson kommer slå ut det helt och göra det fett onödigt att äta dom?
Det var precis min plan! men läst lite om att Benso slår ut psilocybin och vill helst inte slösa på säsongens enda 30 svampar. :P
H'a'r:
Citat:
Ursprungligen postat av Catclaw
jepp.. Blockerar psilocin...
Slöseri med svamp o piller..
Citat:
Ursprungligen postat av monkfish
Japp benson tar bort svampruset, åt 40st toppisar för några dagar sedan, då hade jag ätit 10mg iktorovil och svampruset uteblev nästan helt. Spara benson ifall du skulle snetrippa eller få svårt att sova efter trippen.
citerat från en annan tråd
Verkar som du har r'a'tt
Spara svampen då
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Stöd Flashback
Swish: 123 536 99 96Bankgiro: 211-4106
Stöd Flashback
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!