Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2012-09-19, 18:16
  #265
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Cubicle
Han har ju rätt, om det inte vore för mångkulturen skulle Skandinaviens värsta terrorist genom tiderna inte begått sitt brott. Sveriges enda terrorist hade inte heller begått sitt brott, mångkulturen skapar terrorism och det är baserat på fakta.
Det är helt riktigt. Mångkulturella/mångetniska samhällen skapar konflikter som i homogena samhällen aldrig hade funnits där. Att göra om ett land så radikalt leder såklart till motstånd, detta måste man ha klart för sig. I framtiden blir det naturligtvis mycket värre. Inbördeskrig är inte ett helt osannolikt scenario utan jag tror tyvärr att vapen kommer att bli en nödvändighet för att återställa vårt land i framtiden när vi svenskar har förlorat vår demokratiska möjlighet till förändring.
Citera
2012-09-19, 19:51
  #266
Medlem
Tack aftonhoran för att ni jobbar för att ge SD mer röster
Precis sån här usel propaganda får folk att inse era vidriga lögner.
Citera
2012-09-19, 21:50
  #267
Moderator
Siegfrids avatar
Sammanfogade trådar.
/Mod
Citera
2012-09-22, 11:17
  #268
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av chainmail
Jag ser mig tvingad att citera mig själv...



Att SD-politikern gör en pudel är beklagligt.


SD är på väg att bli rena pudelkenneln inför valet 2014.
Citera
2013-10-25, 09:31
  #269
Medlem
Knullkungens avatar
http://arbetet.se/2013/10/11/facket-...-mot-oss-i-sd/

Här är en lång intervju med honom.
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback