Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2011-06-16, 03:13
  #157
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av leosundberg
Jag menar: se på invandringen! In till vårt land väller massor av sexiga brudar av olika mörka färger
Tycker mest att det är ensamkommande män som väller in i sverige, dessa sexiga brudar har jag inte sett mycket av, förutom ifrån thailand då...
Citera
2011-06-16, 09:19
  #158
Medlem
Cimmerians avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Leukoplast

1) du är ännu dummare än jag trodde. varför i helvete skulle jag säga något om det? det finns kanske något land, kanske finns det inte. vad vet jag.

2) men du din jävla fitta kräver svar av mig. hur kom du in på det här spåret? jävla dåre!

3) tror du att jag är en blåst SDare som springer runt och påstår saker jag inte vet något om?

du verkar uppriktigt sagt inte riktigt klok.


1) Varför? Därför att du dyker upp i en diskussiontråd och intar hållningen att vi som menar att importen av negrer och araber till ett land är skadligt för oss vita, då inte minst våldtäkter eskalerar i dessa folkslags närvaro, är dumma i huvudet. Topic är varför vi vita skulle bry oss om den saken (att det ÄR så är alltså premissen för trådens topic).

Så antingen menar du med din omogna fientlighet att det INTE är så, eller så menar du att det ÄR så, men vi ska inte bry oss om det.

Vilket är det? Om du dyker in i en tråd så diskutera något som är relaterat till topic. I annat fall bör du krypa tillbaka under den sten du kravlade ut ifrån.

2) Som sagt, tråden handlar om arabers och negrers våldtäkter på oss vita. Jag vet inte hur du tänker, men en tråds topic är "spåret" som vi diskuterar kring. Är du så imbecill att du inte begriper sådant bör du kanske fundera över vad du gör här?

3) Jag VET att du är en imbecill som inte kan något alls. Du har inget att komma med. Det enda du har visat hittills är en förbluffande usel förmåga att förolämpa istället för att diskutera. Du är inte duktig på vare sig det ena eller det andra, och jag anser att till och med förolämpningar och provokationer bör utföras med en viss finess.

Men om man är en typisk loser, en imbecill pojke som du, så antar jag att det inte är så lätt att diskutera med dem som kan mycket mer. Då är det lätt att det brister. Vilket du visar prov på här.
Citera
2011-06-16, 09:35
  #159
Medlem
krackelerars avatar
En våldtagen svensk kvinna är en förolämpning, även mot mig som svensk man.
Har man inte förmåga att känna empati med de sina då är det riktigt illa.

Måste ge en eloge till några av dom duktiga och insatta debattörerna.
leosundberg är dock ingen av dom.
Citera
2011-06-16, 09:51
  #160
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av leosundberg
Därför att svenska våldtäktsmän betraktas av den nationella rörelsen med blidare ögon. Det är när den mörke mannen våldför sig på en ljus kvinna som ilskan kommer upp.

De säger att svenska män måste stoppa invandrarna för att de våldtar svenskor. Men de svenska kvinnorna delar nästan aldrig denna uppfattning. Är du med?

Jag tycker man ska ta det ett steg längre. Invandrarvåldtäkter är en sak mellan svenska kvinnor och invandrarmän. Det har egentligen ingenting med rättsväsendet att göra. En svensk tjej kan gå till mosken och ta upp det med imamen i stället för att polisanmäla. Se vad imamen säger. Eller ännu bättre, göra en skrivelse till moderaten Waberi. Han sitter ju i riskdagen.
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback