Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
Svara
2011-04-15, 13:06
  #25
Medlem
Troll, säkert någon från I&I-forumet.
Citera
2011-04-15, 14:12
  #26
Medlem
Eko_s avatar
Sånna som Ts får fan till och med invandrare att rösta på SD...
Citera
2011-04-15, 14:12
  #27
Medlem
CheechAndPongs avatar
Asså antagligen är du över 20 som kan köpa på systemet men i så fall måste du ju vara efterbliven eller inte ha alla hästar hemma.
Du har rökt, lämnar prover och säger sen i förhör att du aldrig har rökt på.
du säger att du ska ut på stan och jävlas med folk, vuxet?
kastar tuggummi på en hund på en buss, skakar en öl, ställer på marken och sen när någon öppnar och får massa öl på sig så fattar du inte varför dom blir sura.
Det bästa med allt är att du undrar varför folk som du gör att röka är olagligt får dig att värka ännu mer efterbliven.
Sådana som du TS får fan till och med invandrare att bli rasister.
Citera
2011-04-15, 14:17
  #28
Medlem
BenAsslicks avatar
Passade på att rösta förresten, du fick 2 stjärnor för att du åkte fast. Annars hade det bara blivit en.
Citera
2011-04-15, 14:45
  #29
Medlem
WhiskeyGinWines avatar
Jag är glad att polisen haffade er.

Får intrycket av att du är en dryg, irriterande, omogen liten hobbyturk.
Citera
2011-04-15, 15:12
  #30
Medlem
alla förstår väl att denna är gjord för att provocera.
gav mig några små skratt iaf
Citera
2011-04-15, 16:46
  #31
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av 2dope
Finns något som kallas "Edit"... (Ändra)

I övrigt så var detta nog den äckligaste rapporten jag någonsin läst....
En svensk som hänger med blattar och låter pinsamt fånig han tilltalar en och man hör att han bryter på blattespråk.. Låter extremt patetiskt när det kommer från en svensk.

Och dessutom så åker du runt och bara DJÄVLAS på stan och du påstår dig vara "vuxen" när du fuskar med bussbiljetten?
Jag minns att jag for runt på min kompis moppe i 15 års åldern och snodde saker och vandaliserade och störde folk hit och dit men det ledsnade man på rätt så fort. Antar att det är mognadsfråga.
Vill du som "vuxen" springa runt med dina äckliga neger/blatte kompisar och göra livet surt för folk så hoppas jag aina slår dig gul och blå med batongerna.

Om bankas du gul och blå så kanske du minns vilka färger du härstammar från egentligen och lägger av med blatte fasonerna!

Lyssna på musik, spela tv spel eller knulla med en tjej när du rökt istället för att djävlas med folk.

Idiot....

vad snackar du för dynga, Svergies färger är inte alls blå och gul, hur är det med geografin? Ska kolla om jag hittar någon bild som kan bevisa att jag har rätt.
Citera
2011-04-15, 17:10
  #32
Medlem
Janus-Richmonds avatar
Haha, TS du verkar vara dryg och förtjänade helt klart ditt straff. Kan dock inte ta ifrån dig att du verkar ha ett sinne för humor också, dessutom var rapporten klart underhållande.
Det bästa var ändå när ni skakade en öl och gav den till en alkis. Det skall jag själv prova någon gång

4/5
Citera
2011-04-15, 17:25
  #33
Avstängd
InsaneInThebrains avatar
Aboooooo bre den bästa rapporten hittills Jao!!
Citera
2011-04-16, 00:06
  #34
Medlem
Det här var ju det bästa "Kl 09.30 vaknar upp av att det plingar på dörren, nån idiot fortsätter plinga tror först att det är dom här jävla telefonförsäljarna"

För övrigt så anser jag att du verkar vara en jävligt osoft kille. En riktig sopa som ger cannabis dåligt rykte.
Citera
2011-04-16, 03:02
  #35
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av FashionC
vad snackar du för dynga, Svergies färger är inte alls blå och gul, hur är det med geografin? Ska kolla om jag hittar någon bild som kan bevisa att jag har rätt.

Eh, va?

Blå och gul, som i färgerna på den svenska flaggan.
Har du sett den svenska flaggan?

Hur fan fick du in geografi med Sveriges färger?
Citera
2011-04-17, 13:37
  #36
Medlem
Zazzles avatar
Om detta är på riktigt förstår jag inte hur en sån idiot kan tycka så gott om sig själv...
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback