Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2011-04-07, 19:27
  #1
Medlem
D3ans avatar
check engine lampan har tants lite da och da på min Toyota 4runner, har lagt marke till att de hant nar jag anstrangt bilen hart, langa uppforsbackar + snabb fart, har jag da bara saknat ner har den slackts igen.

Men nu var jag ute pa en langre korning och den tandes igen och vagrade slackas fortsatte en timme ungefar - nu ar fragan kan jag fortsatta kora ett litet tag eller maste den akut in pa verkstad?

kanns som att om de ar akut blir lampan rod?
problemet ar att jag ar just nu i vegas och maste kora tillbaks till LA 3 timmar innan ja kan ta den till en verkstad, sa vad sager ni klarar den sig tillbaks?
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback