När filmen nästan är slut börjar telefonen att ringa, jag tittar på den länge och undrar varför det är en bild på min flickvän på den, jag inser att min flickvän ringer mig och jag väntar otåligt på att telefonen ska sluta föra oväsen så att jag kan ringa upp henne.
Hahaha. Sjukt hög igenkänning där... Det tar så jäääävla lång tid också.
5/5
Skrattade högt flera gånger Roligast var beskrivningen av dina åtgärder när du blev nojig. "Grannarna kan höra mig" *sätter i hörlurar* "Oj men nu kan inte jag höra om det kommer någon!"
Känner igen det! Hysteriskt roligt!
Har precis köpt hem lite Jack Herer så tänkte göra lite research om vad folket på flashback anser om denna strain och så hittade jag denna rusrapport!
Vilket fynd! Riktigt kul läsning, känner igen mig i den trögtänkande dimman som uppstår t.ex. när ens flickvän ringer(?) O bild visas! Har bara läst bra om den så blir till att testa ikväll :-)
Tack för tipset om evil bong också, aldrig hört talas om den filmserien tidigare, kul att ha något nytt att ser utöver half baked!
Känner igen mig själv när folk pratar om ointressanta saker och det är helt omöjligt att försöka följa det när man tappar koncentrationen efter en halv nano-sekund.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Stöd Flashback
Swish: 123 536 99 96Bankgiro: 211-4106
Stöd Flashback
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!