Citat:
Ursprungligen postat av
pompom123
Verkar som att Svetlana är hans riktiga fru. Kolla hennes instagram. @svetlana_gustafsson
Hennes senaste story flyger dem till Panama. Känns jävligt stört om Olof skulle fake:a ett förhållande så här hårt?
Hans "riktiga" fru, absolut... Hon är typ huvudet längre än honom och suger ut honom snarare än suger av honom, det fattar ju varenda människa. Det finns ingenting med honom som person som gör att hon dras till honom. Hon är sovjetisk och har ett helt annat tankesätt än normala tjejer.
Varför tror ni Olof hatar svenska tjejer? För att svenska tjejer inte vuxit upp i en brödkö. Därför har de inte det vrickade mindset som krävs av en kvinna för hon ska klara av att umgås med en vandrande saccosäck i utbyte mot diverse "lyxmärken" att spara i olika lådor, inklusive kvitto.
Han kallar svenska tjejer för horor, samtidigt som han säger att det är bra att knulla horor, samtidigt som hans fru så klart i alla hänseenden ÄR en hora... Men det går aldrig att överbevisa en narcissist. Vi såg ju vad som hände när Victor, som faktiskt är äkta, synade Olofs skitsnack om att pappa Georg suttit två månader för lite ammunition.
Bra att han får vård nu i alla fall. Hoppas hans mamma och pappa kan hitta ett hem åt dåren snart.