Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
Svara
2011-01-23, 18:21
  #133
Medlem
durtmeisters avatar
låter lite trolligt ska de ta med 3 droghundar till skolan för att de har hört ett rykte?
Citera
2011-01-23, 18:22
  #134
Avstängd
Minutens avatar
Vilken skitrapport, ångrar mig djupt att jag tog mig tid att läsa den. Den är riktigt dåligt skriven, osammanhängande, och nämner inte alls mycket om ruset i sig.
Citera
2011-01-23, 18:35
  #135
Medlem
Heeeeelt jääävla sjuuuukttt allltsååååå!!!!

Hände verkligen allt det här dej!? Jag kan inte tro vad jag läser!!!

Lägg ner författardrömmarna kompis, du kanske ska börja med att gå ut skolan och satsa på att skaffa dig en utbildning så du slipper ta jobb på Konsum nere i "samhället". Antar att du bor i munkfors eller annan små stad med topp 1000 invånare.
Citera
2011-01-23, 18:36
  #136
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Minuten
Vilken skitrapport, ångrar mig djupt att jag tog mig tid att läsa den. Den är riktigt dåligt skriven, osammanhängande, och nämner inte alls mycket om ruset i sig.

ORD!
Citera
2011-01-23, 18:50
  #137
Medlem
cnabiss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av durtmeister
låter lite trolligt ska de ta med 3 droghundar till skolan för att de har hört ett rykte?
Fast de visste att det var knark på skolan
Citera
2011-01-23, 18:57
  #138
Medlem
Pissmadames avatar
Som det sagts förut.. Ingen vill veta vad för problem som drabbat dig, skriv nånting underhållande istället, skriv hellre en sjuk rapport, använd din fantasi och utelämna polis och soc ur sammanhanget.. Det är sammtidigt synd för inget kan tas till sin optimala gräns i det allmänna rummet i sverige, vi har ju uniormare som glider runt och fängslar folk som inte går rakt. Men låt det bli en läxa, nästa gång du är ute och cyklar stenad å får syn på polis så prova ställ dig och spy framför dom.. och om dom fängslar dig då så vet du vad du har att göra med.. Förbjudet att spy.. Förbjudet att vara naken t.ex.. Sluta nojja ts och börja digga the good vibes, om du inte gjort det än..
Citera
2011-01-23, 19:02
  #139
Avstängd
MR_Robin_89s avatar
Okej, så ni satt i en ring på skolgården, lyssnade på "because i got high" och blåste rök i varrandras munnar, och var svinhögljudda? Stealth grabbar.. Stealth..
Citera
2011-01-23, 19:04
  #140
Medlem
ikilled2pacs avatar
tre ord summerar denna tråden: cool story bro
Citera
2011-01-23, 19:20
  #141
Medlem
Förstörde ditt liv?
Du är skyldig mig 20 minuter av mitt liv däremot
Citera
2011-01-23, 20:05
  #142
Avstängd
KooperativSkogs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av cnabis
Kasta grus.

Hahahah!

Okej. Blev du polisanmäld för att du kastade grus?

Jag börjar nästan tro att du är ett troll med skön humor.

OnT:

Seriöst, vad är topic? Vad är diskussionsunderlaget egentligen? Jag är inte riktigt klar över detta.

Ett tips till dig är att börja med Svamp istället, det kommer de inte kunna detektera.

Skriv sedan en tripprapport här.
Citera
2011-01-23, 20:10
  #143
Medlem
Bra och detaljerat beskrivet synd på din svenska, men det gick att läsa.
Citera
2011-01-23, 20:15
  #144
Medlem
cnabiss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Pissmadame
Som det sagts förut.. Ingen vill veta vad för problem som drabbat dig

det är därför jag har förklarat för 4 personer när de frågat varför mitt liv förstördes
Citera

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback