Citat:
Ursprungligen postat av HentaiMannen
Onödigt att vara rövhål mot honom på detta vis.
Okej, detta inlägg blir tamefan det sista i denna forumdel!
Jag tycker absolut inte att det är onödigt att vara väldigt kritisk mot människor som tar VÄLDIGT stora doser psykadeliska droger. Många människor idag som tar sin jungfruresa med någon drog läser först på om drogen på diverse drogforum. Att få så korrekt information som möjligt är en stor väsentlig del i ett drogforum för framförallt dessa nyinvigda resenärer.
Att det kanske själva ser det kritiska i denna rapport innan de själva testar att stoppa i sig 16 buddha för att TS lyckades ju så bra själv i kombination med hans sk supersyra och att han hävdar att buddha och shiva är småbarnsknark. Inte för att jag bryr mig om de individerna som nu skulle göra det ärligt talat men det kanske får många att tänka som sagt i lite kritiska banor innan de själva provar på något så fruktansvärt påfrestande.
Ja, jag kommer inte att sitta på det här forumet nåmer som någon jävla drogpolitiker och säga vad som är sant och inte sant. Det arbetet lämnar jag som sagt över till andra som kanske fortfarande brinner för att syssla med dessa sinnesförändrade droger av alla de slag.
Bara att köra på och jag har för ett tag sedan läst en del tripprapporter av någon "konstig anledning" på det här forumet och det är inte många jag har reagerat på men denna gång kände jag mig verkligen tvungen att skriva något.

Men vadå, den som tror på TS tror på TS och den som inte tror på TS tror på sin egen förmåga att tolka något kritiskt och kanske inte komma fram till samma slutsats som TS gjort i denna tråd.
Men jag skiter rent ut sagt om folk stoppar i sig 16 trippar. Lycka till och skriv sedan en tripprapport. TS har ju gjort det. Och kan han så kan ju ni om ni nu vågar det!