First of all, du är inget svin som du i början av inlägget skriver. Tvärtom en förebild för många som bara tänker tanken men aldrig gör slag i saken (oavsett vad det gäller).
Gör såhär: Bilda familj med din flickvän, fortsätt vänsterprassla med syrran och så småningom kan du bilda en andra familj med syrran. På så sätt får du 2 familjer och massa ungar. Det blir säkert rätt stressigt med 2 familjer så det finns verkligen ett behov av en älskarinna..mest för att du ska palla med...forska lite i om de har någon yngre kusin som du kan dra över
Sedan kan jag bara rekomendera att byta ut rödvinsflaskan mot lådvin :mer är alltid bättre!!!
Om det du skriver stämmer så tycker jag att du gjort något fantastiskt. Det var ju även syrran som tog initiativet att gå in i sovrummet vilket tyder på att hon gått i samma tankar som du..det är snarare hon som gör ett moraliskt fel gentemot sin storasyster. Dumpa tjejen och kör vidare med syrran kanske?