Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
Svara
  • 1
  • 2
2010-09-28, 12:23
  #13
Medlem
fhoshos avatar
Hur mycket rökte du då? :O
Citera
2010-09-28, 12:45
  #14
Avstängd
jewftws avatar
Haha trevlig läsning!
Citera
2010-09-28, 15:33
  #15
Medlem
fan va smart o gå upp på ett berg om du ska röka på för första gånge hahaha
Citera
2010-10-06, 16:45
  #16
Medlem
Mjo, jag vet att det inte var så smart att valsa ut i naturen och röka på för första gången. Men jag ville inte att min bättre halva skulle veta att jag drogade ner mig:P

O' jag misstänker att det blev rätt mycket, 2 gram kanske. Just för att det tog så lång tid för det att slå på så blev det att man tog lite, väntade, tog lite till, väntade och vips var man däckad.

Möjligt att jag provar någon gång igen, och den gången vet jag att bara ta ytterst lite!
Citera
2010-10-07, 03:47
  #17
Medlem
sunderlings avatar
vilken pajas. Wannabis är känt för att vara väldigt patent . Eller nej det är väl inte vidare känt men så är det. Man behöver inte alls mycket för att få ett bra rus. Men jävlar vilket bra rus det är
Citera
2010-10-07, 13:18
  #18
Medlem
Tack för en trevlig läsning!
Citera
2011-01-21, 13:39
  #19
Medlem
den smygande effekten var jävligt lömsk.. förra gången jag rökte mix var det Remix, och den slog väldigt snabb och hårt. men den här var lömskt smygande, så jag rökte alldeles för mycket förut. till en början kändes det som du säger att synen laggar... haha, var så jävla stört att synen var flera sekunder efter och svajade fram o tillbaka. sen var jag tvungen att lägga mig ner, och då kändes det för mig som att jag inte var i min kropp längre! hallucinationer från rökmix, inget trevligt alls :S hatar hallisar.

Men potent jävla mix är det, helt klart. ska ta det försiktigt framöver med den här
Citera
2011-01-31, 01:33
  #20
Avstängd
Bra rapport grabben fortsätt så!! fan vad roligt det lät med alla gubbar och allt fan skulle vela va me om det att man faller in i en helt annanvärld och det Ska beställa Wannabis snart när dom får det ilager igen billigt som fan 200kr/3g +frakt 64nånting =264kr/3g
Citera
2011-01-31, 08:53
  #21
Medlem
Lät mysigt Har aldrig rökt nån rökmix förut eller läst nån rapport och det här var inte hur jag förväntade mig att det skulle låta. Trodde det var som en lam verision på cannabis (med ett namn som wannabis så är det svårt att förvänta sig något annat).
Även om det lät kul och mysigt och så så tror jag att jag skippar Wannabis. Litar inte på rökmixar
Citera
2011-02-03, 22:04
  #22
Medlem
sexfemins avatar
Aldrig testat rökmixar förut.

är tjej på 19 år
väger 48
ska fixa wannabis snart. Hur mycket tror ni jag behöver ? (:
Citera
2011-02-03, 22:55
  #23
Medlem
CB-herberts avatar
Till dom som stör sig på att folk kallar spice till nutidens rökmixar kan jag härmed gå ut publikt med att jag anser att störningsgraden att kalla SC-upplevelsen som tripp är värre!

Ok rapport 3,5/5
Citera
2013-09-27, 17:20
  #24
Avstängd
Gottis avatar
Tack för trevlig läsning, 4/5!
Citera
  • 1
  • 2

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback