Alltså.. Jag vet att detta är på vippen till en necropost, men jag måste bara understryka hur mycket jag myser av att hon finns. En PK-korean som är feminist och för mångkultur, som dessutom får uppmärksamhet i media, det måste vara en flashbackares värsta mardröm. Eller åtminstone en väldigt svettig mardröm. Svenskfientlighet är dessutom det trögaste ordet jag känner till, det är inte svenskar vi hatar - det är bara den lilla rasistiska skaran (a.k.a. flashback ).
...och vi kommer mysa mer när riksdagen är i kaos eftersom SD har 10-15% av rösterna tack vare nyttiga idioter som Lena.
Lena Sundström testar gränsen för yttrandefriheten
– Jag hade ett behov av att lämna den svenska yttrandefrihetsdebatten som ofta handlar om tyckande. Ska man få säga N-ordet? Vad ska Pippis pappa kallas?
– Det finns ingen kulturskillnad mellan Sverige och Danmark
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!
Stöd Flashback
Swish: 123 536 99 96Bankgiro: 211-4106
Stöd Flashback
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!