Dyr och bra bil = alla kuddar blåsta och bra deformering = oskadd cockpit = oskadd förare .
Alla sönderskattade såssef-ck åker omkring i 15 år gamla rosthögar och dör. Good riddance!
Den nya tekno-evolutionen leder till ett politiskt sundare samhälle!
Hallå såssar jag bumpar den här eftersom jag inte fick några kommentarer.
Och ja moderatorer det är on topic eftersom...
Finns all anledning att bumpa denna eminenta tråd efter dagens skriverier i Aftonblaskan (pappersupplagan). Artiklarna lär väl komma på nätet ganska snart, så nu är tråden i alla fall avdammad och förberedd!
TRE kända kvinnor pekas ut i tidningen Solo. Är det Li*dmar*er igen???
Tänk att det för en gångs skull lönade sig att köpa pappersblaskan. Men det var utomordentligt svagt att de inte hängde ut de tre damerna, när nu Kalle fick skämmas offentligt för sitt gökande.
Någon som har läst Solo och kan delge namnen på de tre damerna till oss skandallystna gamar?
Sån högfärdig surfitta han är gift med borde det väl va skrivet i grundlagen att man ska få knulla runt. Då alla Knugens blåblodiga polare har ju rullat in sina fruar på långvården och skaffat lamkött kan det ju inte va kul att dela säng med denna språkhandikappade tant som ser ut som hon vart klasskompis till Astrid Lindgren. Va fan ska Knugen ha Silvia till? Knulla? Knappast så mycket Viagra finns inte! Prata med? Silvia skulle man ju inte ens orka prata med på tjack. Hålla om och titta på TV? Det finns ju plastgranar som skulle va trevligare att krama än isdrottningen! Kungahuset har levt allt för länge i sin skyddade verkstad utan insyn i griserierna och det är dax att krossa deras tonade rutor i akvariet!
Oj, i och med erövringen av nummer två är han väl buksvåger med halva landet???
Den första är väl inte så dum, och trean är väl någon slags skönhetsmiss? Fredrik av Hessen var mindre kräsen. Mot slutet av sitt liv knullade han allt som gick på två ben.