Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
2004-01-29, 18:18
  #1
Banned
Hänvisning till http://www2.flashback.info/scandinav...d.php?t=105271

/lilo
2004-01-29, 18:50
  #2
Medlem
TTKs avatar
Förra gången du gjorde det här inlägget fick du en tillsägelse och tråden låstes. Vilken del av den vinken fattade du inte?
2004-01-29, 18:56
  #3
Avstängd
Bizarres avatar
Nej de är inte sant, du driver med oss!!??


Finner inga ord.. haha
2004-01-29, 19:36
  #4
Medlem
El Zorros avatar
Citat:
Ursprungligen postat av cino
Håller på och startar upp en KARP grubb i Älvsborg nu, har du lust att
gå med och att organisera dig i KARP Älvsborg så kontakta mej vi PM så kanske vi kan träffas och snacka om saken. Varför jag skriver det här på nätet är för att det finns myckek folk som jag inte känner som jag tror väldgit gärna skulle vilja Organisera sig.

Mvh.
cino

---------------------------
Om man ska Joina K.A.R.P är det bästa om man är en s.k "Kicker" för då har man en annan "sammanhållning" eller vad man ska säga. Men det e klart man kan få joina KARP Älvsborg även om man inte är det! Men sen finns ju inte bara KARP till för att slå sönder nassar/rassar utan för att vara ett riktigt gäng eller vad man ska säga, där man alltid kan lita på varanndra och man alltid ställer upp för varanndra vad som än händer, även när det inte har med nassar att göra, om du förstår!
---------------------------

http://www.karp-kickers.tk

Sluta dubbelposta!

Vad har detta med kriminologi att göra?
2004-01-29, 19:43
  #5
Medlem
morsuss avatar
verkar höra hemma på psyket de där filurerna...
2004-01-29, 20:02
  #6
Medlem
killersmurfs avatar
Du kanske vill gå ut med namn,adress & ett litet nylle på bild som styrker vem du stora rasistbekämpare är??
Tror inte du får så många popularitets poäng bland antirasisterna (kanske bland rasisterna) på detta forum.
Vilken av dessa krav måste man ha som en av era KICKERS?
1. Att skrytta med att ställa upp om det händer nåt (men springa när det gäller)
2. Max ålderskrav 14,5
3. Eller bara fabricera lite lögner som låter ballt för att få fler medlemar

väntar ivrigt på svar
2004-01-29, 22:13
  #7
Medlem
scoremaxs avatar
omfg!
Tänk vad du kommer tänka roliga tankar om dig själv när du blir lite äldre..
2004-01-29, 22:28
  #8
Medlem
Jasså? Dags nu igen?

Förra gången postade du inte bara här (där ämnet inte ens hör hemma) utan samma inlägg även i forumet Anarkism & den autonoma vänstern och du kom undan kors-postningen med en tillsägelse via pm. Du verkar tyvärr inte ha hörsammat tillsägelsen har nu återkommit för att göra samma sak ännu en gång. Jag beklagar, men jag måste ge dig en varning.

Tyvärr killersmurf, du får hoppas på svar på dina frågor via pm, för jag låser den här tråden nu.

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback