Vinnaren i pepparkakshustävlingen!
Svara
  • 2
  • 3
2009-11-18, 14:46
  #25
Medlem
Biffcakes avatar
Vilket jävla rövhål du är
Citera
2009-11-18, 15:14
  #26
Medlem
Sleazebags avatar
Citat:
Ursprungligen postat av tillbaka
får ta av mig helt naken inför flera snutar... pissar i en ful jävla mugg och lämnar till dem... får ta på mig och sätta mig i ett fult jävla rum med två bänkar...

Det där tyckte jag var bäst i hela rapporten, du låter så härligt besviken på något vis, som om polisstationen inte alls var så glamourös som du hoppats på?
Själv hoppas jag att du blir av med körkortet och tar lång tid på dig att tänka igenom vad du faktiskt gjort och ser till att lära dig utav det.
Din flickvän borde överväga att göra slut.
Citera
2009-11-18, 21:14
  #27
Avstängd
jonasduvets avatar
klockers
Citera
2009-11-18, 23:16
  #28
Medlem
Unnaturals avatar
Citat:
Ursprungligen postat av NoxFlaez
Ja, jag se det nu du är lika dum i huvet även utan substanser i kroppen.

Är du ens 18?


Hade han varit under 18 hade han inte fått gå själv från snuten efter ha pissat positivt på benso, då hade hans morsa fått hämta honom. Och han hade nog inte haft en egen bil eller kunnat komma in på krogen heller.

Till TS: Att ni tog bilen till krogen tyder ju på att ni hade planerat innan att ta bilen hem, eller? Isåfall är ni ännu mer korkade som under nyktert tillstånd planerar att ni ska ta bilen hem senare under kvällen efter en runda på krogen... Sen är resten av ditt beteende jävligt fuckat också och att du försöker undvika polisen tyder bara på att du är en ännu större idiot. Var en man och stå för de du har gjort och ta konsekvenserna.
__________________
Senast redigerad av Unnatural 2009-11-18 kl. 23:22.
Citera
2009-11-18, 23:25
  #29
Medlem
Slitages avatar
Moralkärringar har man fått nog av i verkligheten!
OM det nu skulle VARIT MIN bil eller JAG som blev överkörd kanske jag skulle haft en orsak att spy galla. Men tyvärr. Börja skriva på aftonbladet ist. Tack
Citera
2009-12-29, 22:24
  #30
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Slitage
Moralkärringar har man fått nog av i verkligheten!
OM det nu skulle VARIT MIN bil eller JAG som blev överkörd kanske jag skulle haft en orsak att spy galla. Men tyvärr. Börja skriva på aftonbladet ist. Tack


Vilket sjukt egoistiskt sätt att tänka på.
Så det gör ingenting att massor med svenskar omkom i Tsunamin sålänge du går omkring och mår king?
Citera
2009-12-30, 01:14
  #31
Medlem
filleNjaaos avatar
Har också "sneat" på benso+alkohol men man går väl fan inte och krossar bilrutor utan anledning bara för det... 2/5
Citera
2009-12-30, 02:27
  #32
Medlem
Nu vet vi, benso kan förstöra ditt liv, indirekt iaf...
Citera
2009-12-30, 03:20
  #33
Avstängd
thelilgringos avatar
Jag blev positivt överraskad när jag märkte att dom flesta faktiskt tycker att TS är en jävla idiot. Det finns hopp i denna värld trots allt.
Det som jag hakade upp mig på var den här meningen "på vägen ut möter jag en snubbe som flashar ett par tusen för mig och frågar om bråk, bad choise". Kommer han fram till dig och tar upp några tusenlappar/femhundringar ur plånboken och frågar "ska vi slåss", eller har jag HELT och hållet missuppfattat det hela? Du kanske hörde fel och det enda han ville var att köpa dig.
Tur att dina vänner stoppade dig, för du verkar vara en riktig hårding. Vem vet vad du skulle ha kunnat tillfoga honom för skada. En öm fot möjligtvis?
Citera
  • 2
  • 3

Stöd Flashback

Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!

Stöd Flashback