Citat:
Ursprungligen postat av Ola Schubert
M_A_R har dessutom en extra anledning att vara avunsjuk. Finnarna har lägre genomsnittlig sk "intelligens" än de så "rasblandade" svenskarna, allt enligt M_A_R egna uppgifter. Tar man också hänsyn till vad som verkar vara de svenskspråkiga finnarnas höge intelligens, så ser det onekligen mörkt ut för vårt "brodersfolk" i öster. Men som M_A_R själv har skrivit så är "intelligens"tester bristfälliga och endast ett mått på studielämplighet. Det lustiga är ju att denna förmåga går att öva upp. Vad gäller skillnader mellan färgade och övriga i USA krymper skillnaden till endast 7 poäng, efter högre utbilning. Denna lilla skillnad gör M_A_R stort nummer av. Men varför gör han inget stort nummer av en ungefär lika stor skillnad mellan svenskar och finnar?
Det verkar som om finnarna har framtiden för sig.. Våra skolbarn är i alla fall bättre än era..
http://expressen.se/index.jsp?a=45120
Jag förutspår att svenskarna kommer att sjunka allt djupare i rasblandningens gungfly, och därigenom äventyrar de framtiden för sin intelligens och för sitt samhälle. Och om finnarna fortsätter att hålla rasen ren, medan svenskarna inte gör det, ja då kommer finnarna att ha ett klart övertag i framtiden... Det beror ju lite också på vilka man rasblandar med.. ifall man vill uppnå en hög genomsnittlig intelligens bland befolkningen bör man inte rasblanda med negrer..
Citat:
Ursprungligen postat av 2io2io
Eller så är det bara lukten av svett och avföring, mycket troligt, med tanke på mellanrummen mellan de "rasmedvetnas" duschar..
Svara på frågan istället..
Ger du mig order nu, jude?
Alltså, det hela är väldigt enkelt.. vi vill inte att några kroknästa asiater med semitiskt såväl som turk/mongol blod skall ha något avgörande inflytande över vår framtid.. Ni porträtterar er som Guds utvalda folk, men ni är egentligen ingenting annat än talmudister och kabbalister.. djävulsdyrkare, således.. nu tror jag ju inte särskilt mycket på religiöst trams, men jag tänkte bara upplysa menigheten om er EGENTLIGA värdegrund.. den värdegrund med vilken ni rättfärdigar era snikna och giriga handlingar.
Jag hoppas att detta besvarade din fråga....
Citat:
Ursprungligen postat av daladans
Och själv är du svensk förstår jag?!?!
Du är bara en patetisk liten finnjävel
Jag har aldrig påstått något annat heller. Ja, jag är finne och vill inte heller vara svensk.