Citat:
Ursprungligen postat av
Aspen6
"Eller som Gaboro som inte fattar varför träningskompisen hoppar av skjutsen hem från gymmet. Klart man blir goad då"
Detta är väl inte 100 procent bekräftat?
Jag har inte hängt med angående detta.. Ryktas det att hans kompis hoppade av innan? Och isåfall vart? Så han kom inte direkt från gymmet in i parkeringsgaraget? Varför åkte Gaboro till ett parkeringshus efter gymmet om hans kompis redan hoppat av? Och isåfall att dessutom stå i lugn och ro med en dricka på biltaket? Vad gjorde han i parkeringsgaraget om inte gym ligger i samma byggnad?
Och i mina egna öron angående vad som sägs i början så är det inget inledande eller avslutande med "Mor"
Jag tycker jag hör "Broooooooor" eka långt ifrån direkt efter skottet sitter, sen får paniken "Jag ber dig, jag ber dig bror"
Har alla verkligen så dålig hörsel att dom hör annat?
Sen att ligga i dödsångest och avsluta med dom orden är ändå starkt må man säga oavsett vad man tycker om situationen i Sverige.