Citat:
Ursprungligen postat av
nina906
Era jäkla perversa drägg, kan ni inte tänka längre än kuken når?
1. Hon hade nattlinne på sig - ett helt jävla rimligt plagg mitt i natten. Om han inte kan behärska sig på grund av det är det dags att ta en taxi hem och runka
2. Hon ber honom att sova på en madrass - han insisterar på att sova i sängen. Vem fan ber människan man vill ligga med att sova på en madrass? Så som puckot påstår, att hon ville allt.
Någonting säger mig att du inte har någon kuk alls ditt perversa drägg. Jag förmodar att det då också säger något om din totala oförmåga att tänka överhuvudtaget.
Hon har inte tagit fram någon madrass åt honom och när han kommer frågar hon om han vill sova på en madrass eller hos henne. Rätt uppenbart vad hon ville.
Hade hon vela ha honom på golvet hade madrassen redan legat där när han kom, och hon hade inte erbjudit honom att ligga med henne i sängen. Rätt uppenbart vad hon ville.
Citat:
Ursprungligen postat av
nina906
3. Hon säger nej, puttar bort honom och vänder sig om. Hon kniper ihop benen. Hon visar tydligt att hon inte vill ligga, problemet är snarare att han redan har bestämt sig
Hon vänder sig mot honom och dom börjar hångla. När han la sin hand mellan hennes ben så särade hon på benen.
Citat:
Ursprungligen postat av
nina906
4. Han skriver till henne att det ska stanna mellan dem dagen efter. Hans handlingar kom ikapp honom och lika så rövsvetten.
5. Han har inte kunnat ge en rimlig förklaring till hennes blåmärken. Om man tar så hårt i en människa utan att ens komma ihåg det talar för hur jävla dum i huvudet han är. Han har gjort detta förut och kommit undan.
Det är inte hans sak att förklara hennes blåmärken. Inte heller säger de ett skvatt om saken. Men man kanske behöver en kuk för att kunna tänka så långt att man förstår det!?
Citat:
Ursprungligen postat av
nina906
Han är full, äcklig och våldsam. Vad fan mer ska hon göra? Mot ett äckligt fyllo i sitt hem mitt i natten?
Ja, vad fan ska hon göra? Hon hade verkligen inga andra alternativ än att knulla med honom i flera timmar, va? Tanken har aldrig slagit dig att hon aldrig skulle ha släppt in honom till att börja emd. Eller måsta man ha en kuk för att kunna tänka den tanken, kanske? Vem fan släpper in en full, äcklig och våldsam person mitt i natten, och låter densamme sova i sin egen säng?
Citat:
Ursprungligen postat av
nina906
En kvinna mot en man? Ni som tjattrar om att kvinnor ska försvara sig, kom ner på jorden lite. En kvinna mot en man är ingen rättvis strid. Fyfan vad vidrigt. Stackars kvinna att råka ut för ett sånt här öde.
Försvara sig? Strid? Vad snackar du om ditt perversa drägg, kan du inte tänka längre än kuken når eller?
Det fanns ingen strid. Det fanns inget att försvara sig emot. Det är bara något som du ditt jäkla perversa drägg har hittat på!
Citat:
Ursprungligen postat av
nina906
Tack till det svenska rättsväsendet som fattar att såna här män är obehagliga råttor som ska spärras in! En normalfuntad man hade aldrig gjort vad han gjorde. En normalfuntad man och människa hade fattat grejen redan när hon nämnde madrass. Bra BO att du anmälde honom! Du gjorde en bra sak för dig själv och kvinnor i allmänhet!
En normalfuntad tjej hade sett till att madrassen redan låg på golvet när han kom, om hon inte ville ha honom i sin säng.
En normalfuntad tjej hade inte släppt in honom i lägenheten, om hon inte ville ha honom där.
En normalfuntad tjej hade inte särat på benen om hon inte ville ha sex.
En normalfuntad tjej hade inte knullat i två timmar, sugit och ridit, om hon inte ville ha sex.
En normalfuntad tjej hade inte gått och lagt sig för att sova efter att hon just blivit våldtagen i två timmar, än mindre tillsammans med våldtäktsmannen.