Citat:
Ursprungligen postat av
0rganet
Varför FÖLJER du tråden så aktivt men inte postar vad Du tycker? Utan bara bestämmer dig för att trakassera en som postar live feeds länkar och vad jag tycker?
Är du SÅÅÅ tunnhudad?
EDIT: Nu DU:

Han har ju faktiskt rätt.
Du framstår som helt psykotisk ärligt talat. På ett sätt man enbart finner hos ”vänstern”. Typ sånna som står och gråtskriker i panik när de försöker tysta oliktänkande.
Topic:
Spelar centrala juridiska rollers samröre med tex Soros och deras politiska åsikter någon roll i det här? Det är ju uppenbarligen politiskt. Kan hela skiten ogillas eller att det t.o.m. blir konsekvenser av det? Känns väldigt korrupt.
Om centrala roller i domstolens politiska åsikter kan fastställas, vilket det kommer grävas rejält i tills solen slocknar, så kommer graden av korruption visa sig.
Det är väl mer intressant än själva åtalet som det självklart inte kommer bli ett skit av. Som med allt annat de försökt sätta dit honom för.