Citat:
Ursprungligen postat av
Ipsi
Och de som vill att kvinnor ska få skallen inslagna, vad tror de?
Är du på riktigt efterbliven? Har 4 boosters gjort att du även tappat precis all din intelligens? Om man förstår skillnaderna så låter man inte män möta kvinnor i ringen.
ELLER HUR RETARD? 
Varför förstår du inte detta någon gång? Förstår man skillnaden så låter man inte Thomas simma mot kvinnor och krossa dom och alla rekord och aldrig förlora en tävling. Om man låter män och kvinnor tävla mot varandra så säger man ju att det inte finns någon skillnad. Enda andra alternativet är ju som jag sagt innan att man hatar kvinnor och damidrott och vill ta bort det rummet helt och hållet ifrån det kvinnliga könet så att enbart biologiska män i framtiden tar medaljer i sporter.
Om du förklarar vad du inte förstår så kanske jag kan hjälpa dig men annars får du nog bara inse att du har tappat det. Dina fantasier och tro stämmer inte överens med verkligheten och vad som händer. Män tävlar nu mot kvinnor i mma, tyngdlyftning och simning och det är ingenting vi bara säger utan det är verkligheten som råder för oss alla här. Kollade du klippen? Vart går du bort dig totalt?