Citat:
Ursprungligen postat av
Qwelia
Jag gillar oscar. Men tror att han är för känslig för hela den här situationen. Vissa klarar det bättre än andra! Jag gillar att han visar sina känslor! Det är ju absolut inte samma red flag på honom som på
Adam t ex!
Har aldrig hört om denna ”misshandel”? Källa?
Oscar har ju vara vart ”relevant” typ ett år?
Ja nu, ja. Jag ska gräva i detta och ta fram vem det var han var tillsammans med och vad som hände. Men jag vet att det var han då jag följde dramat.
Ja många gillar säkert Oscar, han verkar ju så gullig och snäll och känslig på ytan. Precis som andra borderlinesnubbar. Det är en bit in i relationen som förändringen kommer. Du kanske inte har erfarenhet av sådana typer, och håller tummarna att du slipper.
Sebastian Stenberg förresten, var inte han bra polare med abbe blattelito back in the days? Också en trevlig snubbe...