Citat:
Ursprungligen postat av
MorbrorFranz
Blir du lipig när Trump totalt sänker dina favvo, fake news reportrar, en efter en i livesändning. Det är ju helt underbart, lögnaren var smart nog att dra sin lögn live inför världen, och fick smaka, lol. Idioten såg helt förstörd ut.
hahaha, tänkte säga att det bara är du som är så bäng som ser det som reportern blev sänkt. Men världen är inte så smart längre.
Trump agerade pinsamt, riktigt pinsamt - oavsett vad - han betedde sig som en förlorare.
Min fyra-åring gör ungefär samma sak.
"det var inte jag, det stämmer inte, jag gjorde allt rätt, det måste vara min bror, han hatar mig, han ljuger... det var han, jag tänker inte svara igen, det var inte jag, du ljuger, du är en dålig förälder, det var inte jag , du borde skämmas som tror det var jag, ställ inte frågan igen - för femtonde gången, har redan svarat .. SLUTA FRÅGA MIG"
OM det nu är så att man är utsatt för en attack, då glider man väl undan, säger lite halv-fakta, är smidig i sina svar, låtsas som det regnar. Trump går all-in.
Totalt överbevisad, är värdelös ledare!