2006-10-28, 20:41
  #1
Medlem
androchas avatar
Om denna tråd redan har skapats så får mod ta bort den, hittade dock ingen liknande när jag sökte.
Ja som topic lyder:
På vilket sätt tycker ni att det är skönast att komma under sex akten?
Själv så har jag inte den blekaste tyvärr, pendlar mellan könet och munnen då, kan inte bestämma mig
Citera
2006-10-28, 20:46
  #2
Medlem
Jag tycker att det är skönt att komma när jag fistar både min partner och mej själv, samtidigt som jag har munnen full med diareé.
Citera
2006-10-28, 21:08
  #3
Medlem
I hennes anal, utan tvekan!
Citera
2006-10-28, 21:09
  #4
Medlem
Munnen helt klart tycker jag.
Tyvär så får jag inte komma i munnen på min nuvarande flickvän. Men jobbar på det

Slidan är skön , men de gångerna som det har varit skönast är när tjejen har börjat bli torr och friktionen blir hög, då blir orgasmen stark
Citera
2006-10-28, 22:54
  #5
Medlem
Nymphos avatar
Det skönaste är att ha en kuk där bak, i stjärten alltså. Det blir så trångt att det liksom inte finns plats för musklerna att dra ihop sig när man kommer. Det är kusligt skönt. Det är nästan så att bröstvårtorna styvnar bara jag tänker på det.
Citera
2006-10-28, 23:06
  #6
Medlem
Glockenspiels avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Mr Durden
Hahahaha helvete så fel det kan bli...jag bör ju editera det förra inlägget men nu har ju du citerat så det var ju lite surt...

Hehe, nejdå, jag har ingen aning, ville bara jävlas lite.

Åter till ämnet:
Skönaste sättet att komma på, är i ansiktet på en kvinna som är motvilligt inställd till det.
Citera
2006-10-28, 23:45
  #7
Medlem
killed by Lifes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Glockenspiel
Kanske ska tilläggas att Nympho är kille, inte tjej...
Huvudinlägget syftar inte på bara killar även om trådskaparen svarar ur en killes perspektiv.
Läser du Nympho's inlägg en gång till så ser du att det är fullt möjligt att det är en individ av honkön även om det finns män som tar kuk i röven (givetvis bara RIKTIGA män).

För att var on-topic så kan jag inte riktigt bestämma mig. Munnen är riktigt trevligt om partnern har god teknik och har ett par knep för just orgasmögonblicket. I regel gäller ekvationen ju trängre ju trevligare. "Inomhus" ska det var iaf, så ansiktssprut och liknande stunts går bort direkt.
Citera
2006-10-28, 23:48
  #8
Bannlyst
Jag gillar att se sperman flyga över tjejens läppar.
Citera
2006-10-29, 01:16
  #9
Medlem
Fiamedknuffs avatar
När jag har knullat en motvillig kille med strap-on i röven och avslutat med att förnedra honom genom att tvångskissa i hans mun... Ja, då brukar jag komma riktigt hårt.
Citera
2006-10-29, 01:26
  #10
Medlem
Carolus.Rexs avatar
Min röst ligger på när tjejen rider en med böjda ben. Att hon alltså höjer och sänker sig över en.

Mitt ex kunde det där så jävla bra. Kunde aldrig hålla mig.
Citera
2006-10-29, 01:41
  #11
Medlem
hälsingekusts avatar
Stående bakifrån, alla gånger. Gillar när jag får kramp i benen och man darrar som en gammal gubbe i hela kroppen, om jag lyckas behärska mig och ta de sista jucken innan sprut riktigt långsamt alternerat våldsamma stötar... ja fy fan... de e fint. Sprutar inte annat än första skvätten i musen, sen tycker jag det "tar emot", utan vill nog slafsa lite mellan hala skinkor med de sista dropparna, gärna med en hjälpsam kvinnohand som kramar ur det sista

Men visst, det är bra att komma i munnen också, då gärna hårt jävla sugen, så det slurpar å trumpetar i mungiporna
Citera
2006-10-29, 01:53
  #12
Medlem
Jensofswedens avatar
När både jag och tjejen kommer samtidigt och vi tittar in i varandras ögon...
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in